Franču bārs

Franču bārs

Franču bārs (oficiālā nosaukumā La Bella Epoque) ir visiem studentiem labi zināms kā vieta, kur uzsākt naktsdzīvi. Darbu uzsācis 2001. gadā un pastāv joprojām. Panākumu atslēga – mazas telpas, salīdzinoši lēts alkohols un popularitāte studentu, t.sk. apmaiņas studentu (Erasmus) vidū. Apmeklētājiem nav daudz naudas, taču viņi ir daudz, pastāvīgi rotē un galu galā izveido bāram pamatīgu apgrozījumu.

Apmeklētāji šeit izvēlas, galvenokārt, šotus, piemēram, ābolu pīrāgs, bet ir pieejams arī vairāku veidu alus. Ja nekad neesat bijuši franču bārā, bet vēlaties pamēģināt, ierodieties 5dienas vakarā ap plkst. 23.00 vai 24.00 un varēsiet sajust studentu atmosfēru. Protams, nevajadzētu cerēt, ka šeit būs vieta, kur apsēsties, bet tas arī nav galvenais. Arī, ja vēlaties paēst, labāk dodaties citur, lai arī frančos var atrast, ko uzkožamu.

Ja agrāk viens šots maksāja 50 santīmus, tad tagad inflācijas rezultātā viens šots ir 1 eiro. Trīs cilvēku kompānija var pirkt uzreiz vienu paleti (10 šoti) un vakars var sākties.

    • Adrese: Mazā monētu iela 8, Rīga

  • Darba laiks no plkst. 17.00 līdz plkst. 5.00
  • Mājas lapa viņiem nav, bet varat atrast Facebook

*Ar šo ierakstu sākam Rīgas klubu un bāru apskatu.