Piens

Piens

Klubs “Piens”atrodas ārpus Vecrīgas un arī ārpus Rīgas centra, lai arī mākleri pie Rīgas centra vēlētos pieskaitīt vai visu Rīgu, līdz VEF tiltam. Piens atrodas Aristida Briana 9a un pastāv jau vairāk kā 10 gadus. Priekš kafejnīcām un bāriem tas ir ļoti cienījams vecums ar ko viņus, protams, var apsveikt. Kluba telpas un āra teritorija ir pietiekami liela, lai tajā varētu rīkot visdažādākos pasākumus, t.sk. koncertus ar pašmājās un ārvalstīs slavu ieguvušiem mūziķiem.  Kafejnīca, bārs, klubs – tas viss ir Piens.

Klubs pulcē cilvēkus, kas sevi pieskaita hipsteriem, vīna dzērājiem, māksliniekiem, jauniešiem. Šeit ērti jutīsies arī cilvēki, kas grib atpūsties bez urliskas atmosfēras un saturīgi parunāt laiku. Labi par saturīgumu vēl domas te dažiem dalās, bet ir skaidrs, ka aiziet vismaz vienu reizi uz Pienu ir vērts. Pēc tam jau pašiem jāskatās, vai iet atkārtoti.

Pusdienu piedāvājums Pienā ir dārgāks nekā vidēji Rīgā, bet var pieļaut, ka viņu pastāvīgā auditorija ir gana turīga, lai to varētu atļauties.

  • zupa
  • otrais ēdiens
  • saldais ēdiens
    _________
    6,90 eur